Reede, 22. oktoobri õhtul kogunes 138. lend koos klassijuhatajatega öö varjus Odeoni baari. Peale kogunemist-sättimist-sisseelamist oli aeg õhtuga alustada. Õlg õla kõrval seistes pidasime maha traditsioonilise ja saladuskattega varjutatud tseremoonia ning lausume oma toostid, mille seas oli nii südamlikke, sügavamõttelisi ja mõtlemapanevaid kui ka neid, mis muige suule tõid.

Eri Eesti otstest pärit muusikahõngulised etteasted ette kantud ja vaadatud, oli aeg asuda õhtu tähtsaima osa juurde ehk Eesti kaunimad koolisõrmused kaunistavad nüüd ka 138. lennu sõrmi! Nüüd oli aeg nautida suupisteid ja ülejäänud õhtut. Kuigi sel üritusel jäid suureks kurvastuseks Piret Otsa tantsud ära, sai siiski jalga keerutada. Selle eest hoolitsesid Nora Liisa Suislepp, Kirke Männik, Kertu-Grete Tamkõrv, Jakob Lille, Uku Õunapuu ja Marvin Inno, kes esitasid parimaid palu nii kodu- kui välismaalt.

Tantsupõrand täitus kiiresti ja meeleolu läks eriti kirevaks, kui  William Undritsa ja Patrick Roostfeldti vahel läks lahti danceoff. Mõlemad noormehed näitasid publikule oma vahvaid tantsusamme, pärast võistlust surusid vennalikult kätt. Õhtut jätkasid DJ puldis Jens Jürgenson ja Karl-Joosep Randveer, et ka peo lõpus meeleolu üleval hoida.

Tsiteerides üht kõlama jäänud toosti Jaan Peeter Viljamaa suust: „Kaugele sõuad, kaugele jõuad.“ Sõuame ka meie ühtsena kõik koos gümnaasiumi lõpuni, sõrmused sõrmes ja Reaali vaim hinges!

Karmen Laud 138C
Birget Kõrvel 138B

Piltide autorid.
Gretel Ingel Kuusk
Ingrid Kuusk