Kuna huvilisi on nii palju, kogume andekad võnketajujad, jõujoonte määrajad ja pendlikeerutajad eeltesti abil kokku, et olümpiaadi efektiivsemalt organiseerida. Pane täidetud eeltest Reaali Poisi postkasti ning võid võita võimaluse võita!

Lae eeltest alla ja prindi see välja!

1. Janno Juuretis on krapsakas noormees, kes armastab tähelepanu keskpunktis keerlemist, kalleid Gucci vöösid ning draama tekitamist. Kui suur on võimalus, et Janno on sündinud augustis? (50 sõna)

2. Unustasid oma toa seinad fooliumiga polsterdada ning kahjustav 5G kiirgus tungis sinu voodi alla. Jooni alla 3 eset järgnevast nimekirjast, mis sind kõige paremini kaitsevad:

Nõiavits, naistepunaõli, graniittahvel, kuukivi (Lottest), purk kaneeli, VPN, õpilaspilet, tugev salasõna, basiilik, nui, sametkeep, pajuurvad, ninasarviku sarve pulber

3. Anu on kurjast vaimust vaevatud; tema voodi serval istub igal ööl kolme sarve ning elevandilondiga deemon. Joonista sobiv kaitseruun (lähtu ilmakaartest)

4. Leia seos järgnevate sündmuste vahel, kasutades numeroloogia põhivõtteid (tee skeem!):

Jüriöö ülestõus

Toomas Hendrik Ilvese sünd

5. Vii kokku kivi ja mille vastu see kaitseb

6. Palun seletada, kuidas aitab kuubiline harmoonia ning 96-tunnine päev meil vabaneda ühiskonna ahelatest (võid kasutada allikaid, nt timecube.2enp.com)

7. Märgi, kas antud objekt sisaldab ROHKEM või VÄHEM nanoroboteid kui keskmise 12. klassi poisi kehas

VÄHEM

ROHKEM