Üks selle aasta parimaid räpialbumeid sai veelgi paremaks, kui sellest avaldati soul-muusika stiilis versioon. Kahe žanri kombineerimise tulemus on lüüriliselt energilised, kuid muusikaliselt väga mahedad ja rahulikud laulud. Antud lugu on suurepärane laul, mida hilistel õhtutel kuulata ja seeläbi enda mõtteid koguda. Lüürikasse sukeldudes on laulus võimalik avastada nii USA-kohtusüsteemi kriitikat kui ka kuulda autori enda piinade kohta.

Kui sa oled üks nendest õpilastest, kes armastab toitu ja kellel on iga matemaatika tunni ajal tunne, et kõht on vähesel määral tühi, siis antud album on sinu jaoks. MF DOOM esitab albumi jooksul mitmeid meisterlikke räppe erinevatel teemadel, kuid siiski seostab terve laulu mingi kindla toiduesemega. Antud laulus annab MF DOOM keeruka lüürika abil edasi loo enda suhetest ja samuti kannab edasi albumis valitsevat süžeed.

Kõik meist mäletavad aastat 2009, eksju? See oli suurepärane aasta, maailm taastus majanduskriisist, Bitcoin leiutati, „Avatar“ esilinastus kinodes ning „Minecraft“ sai enda esimese uuenduse. Samuti mäletab aastat 2009 Mac Miller. Nimelt mõtiskleb Mac Miller selle üle, kui palju ta on muutunud viimase aastakümne jooksul. Samuti meenutab laul ka meile, Reaalkooli õpilastele, kui pika ja raske teekonna oleme meie sööklast neljandani läbinud.

Tere? Me kõik teame seda tunnet, kui me tervitame kedagi kooli peal, kes meid vastu ei tervita. Su keha läbistab torkav valu ja tõenäoliselt järgmised kakskümmend aastat mõtled juhtunud intsidendi peale. Sa ei pääse sellest, sa pead sellega elu lõpuni elama, sind jääb see kummitama ja see on täitsa okei. Sama ideed kajastab ka suurepärane laul, minevik võib tunduda kurb ja kõle, kuid alati on positiivne tulevik ees ootamas.

Kas sina armastad Poolat, sest Lil Yachty lausa jumaldab Poolat. Noor räpi ja hiphopi artist jumaldab Poolat nii väga, et viis sinna oma maailmakuulsat vokirooga. Laulust õhkab meile ka mälestusi ja meenutusi Poola kultuuri paremikust: tipptasemel kebabiputkad, botaanikaaed ja suurepäraselt renoveeritud kuningaloss.

Sander Simson 138B
Jaan Peeter Viljamaa 138B