1.Aeg on argipäevaseks hommikusöögiks. Mis sulle laual vastu vaatab?

a. Kaerahelbepuder vanaema õunamoosiga.

b. Šokolaadikrõbinad maasikajogurtiga.

c. Mäki hommikueine.

d. Traditsiooniline kohuke.

2. Vali oma lemmikemotikon.

a.

b.

c.

d.

3. Peamine etteheide, mida saad sõpradelt?

a. Sead sõprade heaolu esimeseks prioriteediks.

b. Sinu linnulaululaadne hääletoon on uinutav.

c. Liiga intentsiivne vestluskaaslane.

d. Oled tähenärija ja elav ÕS.

4. Su päevagraafikus on auk, kuidas selle sisustad?

a. Paned kodu särama ja abistad semusid.

b. Lähed lõõgastavale jalutuskäigule kuuskede vahel.

c. Tõmbad kiiresti traati, et saada ühendusse enda ammu unustatud sõbraga.

d. Su päevik täitub sõnadega.

5. Mitu minutit enne tundi lippad klassi poole?

a. 6 minutit, et tundi kindlasti hiljaks ei jääks.

b. 7 minutit hiljem, jäid oma mõtetesse uitama.

c. 1 minut ja 27 sek, sotsialiseerud paraleelikatega viimase silmapilguni.

d. 4 minutit, silmitsesid Kirju Kiisut puhvetis.

Piim (kõige rohkem a-sid)

Rahva seas olles paistad just sina silma oma nostalgilise olekuga ning erksa värvipaletiga! Välispinnalt võid tunduda väga haiglaste prioriteetidega, kuid lähemalt uurides näitad välja oma mahedat iseloomu. Tegeled vähemalt kolme erineva huvialaga, kuid see ei takista sinu sotsiaalsust, sest võidad oma emaliku hoolitsusega kõik trajektoorile sattuvad semud enda poole. Muidu on sul kannatus küll sama lühike kui piima parim enne, ent stressiolukordades säilitad külma närvi.

Siirup (kõige rohkem b-sid)

Sulatad kõik südamed oma magusa naeratuse ja libeda jutuga. Tihti suudad pugeda just õpetajate südametesse oma armsate komplimentidega. Vajad enda kõrvale kedagi karmi käega ja häirivalt otsekohest, et saavutada tasakaal.  Hõljud tihti oma mõtetes, ent see ei sega kedagi. Tihti jõuad groupchat’i paar päeva hiljem, sest unustasid selle olemasolu. Sisimast piilub lootusetu romantik, kes naudib luuletuste kirjutamist armastusest, mida ta veel kogenud pole.

Limpa (kõige rohkem c-sid)

Oled naljanina, kes suudab itsitama panna ka kõige vankumatumad sellid. Tundides on tagapingist kuulda sinu naerulaginat ning filosoofilisi arutelusid elust enesest. Vahetundides kulistad oma jooke rekordliku kiirusega ning jälgid ootusärevalt oma toidukulleri teekonda koolini, sest koolitoit ei ole sulle meele mööda. Vestluskaaslasena võid liiga intensiivne tunduda, ent ise tunned jutustamisest sajaprotsendiliselt mõnu. Kõige lähedasemad sõbrad tunnevad sind kui südika koolijütsina, kes ei jäta ühestki võimalusest kinni haaramata ning kelle nädalavahetused on pungil üritusi täis.

Espresso shot (kõige rohkem d-sid)

Mossis nägu, tumedates toonides riided ning ideaalsed hinded – sa oled sama karm kui üks espresso shot. Inimesed ei julge sinuga vestelda, sest sinu tugevad argumendid ja ülim intelligentsus murravad kõik väited, mis sulle esitatakse. Tundides teed usinalt tööd ja kirjutad päevikusse samm-sammult oma ajakava. Samas prokrastineerid vahepeal ning kerid Facebookis tundide kaupa, et leida ägedat üritust, mis su tuju rasketel nädalatel tõstaks.

Kaisa Vaher 140C
Margaret Filippov 140A