1.  Milline neist on sinu suurim tugevus?

 1. Loogika ja/või silmaring
 2. Hämmastav suhtlemisvõime
 3. Loovus

2. Kuidas tuled toime inimestega  suhtlemisega?

 1. Saan hästi hakkama! Vist?
 2. Olen tõeline Oskar Pukk! Linnas on raske leida mõnda inimest, kes mind ei tunneks.
 3. Saan inimestega suhtlemisega näiliselt hästi hakkama. Tegelikult eelistaksin ma pigem üksinda olla. Tihti eelistan teistega vesteldes pigem kuulata ja mõtiskleda. Mul on mõned lähedasemad sõbrad. Kui pean valima mõne hea peo või üksi olemise vahel, siis olen tihti pigem üksinda.

3. Kätte on jõudnud reede õhtu ja pead valima filmi, millega õhtut mööda saata. Mis žanrist filmi sa tõenäoliselt valiksid?

 1. Mul ei ole kindlat lemmikut. Vaatan meelsasti kõiki žanreid, aga kui pean valima ühe, siis ei paneks pahaks mõnda võimsat psühholoogilist õudusfilmi.
 2. Olen täielik komöödiate ja märulite austaja ja kui olen valiku ees, siis 90% juhtudest valiksin ma mõne neist.
 3. Üle kõige armastan draamasid. Romantilisi draamasid. Mulle meeldib armastus, mis teeb haiget.

4. Mis on sinu lemmikõppeaine?

 1. Füüsika, keemia, bioloogia või matemaatika.
 2. Mõni spetsiifiline valikaine nagu väitlemine või siis hoopis näitlemine.
 3. Muusika, kirjandus või mõni teine humanitaarala.

5.  Kas stabiilne palk on sinu jaoks oluline?

 1. Jah.
 2. Võibolla.
 3. Ei.

6. Millega tegeled vabal ajal?

 1. Male, astronoomia või mõni reaalainega.
 2. Spordi või millegagi seoses esinemisega.
 3. Muusika, kirjutamine, videote töötlemine, pildistamine või kunst.

Kõige rohkem 1-sid:

Oled Reaalkoolile kohaselt tõeline matemaatikageenius! Tõenäoliselt töötad mõne aasta pärast mõnes suures IT-firmas või ehitad mõnda maailma muutvat masinat. Sinu oskused tuleksid sulle kindlasti kasuks ka inseneerias. Sinu teadmised keemias ja bioloogias rajaksid ideaalse tee meditsiini maailma poole. Näen sinus ka suurt potentsiaali juuras! Kohtunikuna langetaksid kindlasti õige valiku.

Kõige rohkem 2-sid:

Oled sündinud meelelahutaja! Inimesed naudivad sinu kohalolu ja olles sinu kõrval on raske mitte naeratada. Sinu suurepärased suhtlemisoskused ja vaimukad tähelepanekud teeksid sinust Madis Somelari sarnase suurepärase õpetaja. Tõenäoliselt viiksid su teravad mõtted sind kaugele ka poliitikas. Kokkuvõttes sobivad sulle kõik tööd, mis lasevad sul olla sina ise. Ekstraverdile omaselt oled loodud särama! Ei ole imestada kui mõne aasta pärast näeme sind Hollywoodi esifilmides säramas ja Brad Pitti kõrval naeratamas. Sinu sõnaoskuse viljaks võib ka olla mõne suurfirma juhtroll. Tõenäoliselt saaksid hästi hakkama ka tsirkuses.

Kõige rohkem 3-sid:

Kõige parimad valik sinu jaoks on midagi loovat. Armastad midagi uut luua ja eelistad pigem üksinda töötada. Tahad proovida uusi asju ja rääkimata sõnu kunsti kaudu väljendada. Ilmselt oled järgmine Jane Austen või Agatha Christie. Sobiksid suurepäraselt kirjanikuks. Keegi ei imestaks kui võtaksid pillid õlale ja pühendaksid kogu enda ülejäänud elu muusikale. Oled täis ootamatuseid ja mõte 9–5 töötada hirmutab sind. Sinust saaks ka suurepärane fotograaf, arhitekt, kunstnik või disainer.


Moonika Siim 139C