Millal hakkad arvestuseks / kontrolltööks õppima?

a) nädal enne
b) meil on kontrolltöö?
c) vahetunnis
d) eelmisel õhtul

Vali üks eesti muusika hittlugu!

a) Anne Veski “Hea Tuju Laul”
b) Merlyn Uusküla “Raju reede”
c) Ruja “Suudlus läbi jäätunud klaasi”
d) Ivo Linna “Julge Laul”

Lemmiktund, kus põõnata?

a) kirjandus
b) füüsika
c) muusika
d) geograafia

Millega tegeled vahetunnis?

a) mängin malet 4. korrusel
b) õpin järeltööks
c) jutustan lennukaaslastega
d) magan

Mida kavatsed elu jooksul lugeda?

a) mõni pikk raamatusari
b) kõik Reaali Poisi väljaanded
c) portreed Reaalkooli seintel
d) kõik tuntuimad klassikud

Milline on sinu jaoks ideaalne hommikusöök?

a) võileib
b) müslibatoon
c) energiajook
d) tass musta teed

Tulemused:

„Mõmmi ja aabits“ (kõige rohkem a-sid):

Allikas: ERR Arhiiv

Sa oled tõelise reaalika musternäidis. Sul on tänu su imelisele aabitsale suurepärased tulemused kõikides ainetes (erandiks vene keel) ning su nime võib leida olümpiaaditulemuste tabelites vaid kõrgetelt kohtadelt. Sa veedad oma vaba aega, lugedes ülikooli tasemel õpikuid, kuid hiliste öötundideni raamatutesse sukeldumise tõttu jääd järgmisel hommikul kooli hiljaks. Sa oled truu klassikaaslane, kes on alati nõus teisi kontrolltöödega aitama ning ei vea kunagi vastustega alt.

Naksitrallid (kõige rohkem b-sid):

Allikas: Postimees

Sa oled tõeliselt seiklushimuline ning su puudumiste arv purustab rekordeid, sest reisid taas Muhvi punase furgoonautoga mööda ilma mõnele järgmisele võistlusele. Koolis olles töötad aga täisvõimsusel, et kõigega järje peal püsida ja selleks, et mitte üle kuumeneda, pead tarbima ohtralt jahutavat jäätist. Kuna oled koolist tihti eemal, tunned vahetevahel kooliajal end üksildaselt, kuid leiad toetust oma imelistes klassikaaslastes ja teistes seiklushimulistes.

Pingviinipoeg Lolo (kõige rohkem c-sid):

Allikas: ERR

Sa oled reaalikas, kes võtab elu rahulikult ja ei lase mõnel kehvemal hindel end kõigutada. Pigem meeldib sulle aega veeta oma sõpradega ja avastada vanalinna huvitavamaid paiku. Sa taastud reedeõhtusest peost terve nädalavahetuse, kuid jõuad kuidagi ikkagi kohustusliku kirjanduse läbi. Sa suhtud ellu uudishimuga ning ei karda oma arvamust avaldada ja autoriteeti küsitleda. Sa oled ustav sõber, kes ei jäta teist hätta ja on alati nõus Mauruses välja tegema.

Muumioru lood (kõige rohkem d-sid):

Allikas: Tartu Elektriteater

Sa oled mõtlik reaalikas, kes ei saa öösiti magada ning meeldib selle asemel, teetass käes, filosofeerida mõne Somelari suulise arvestuse küsimuse üle või üritada ennustada järgmise päeva ilma. Sul on koolis head hinded ja mõned väga lähedased sõbrad, kuid sulle ei meeldi tõmmata endale liigset tähelepanu. Sa oled kasvanud üles muumide tegusid jälgides ning ei suudaks kunagi unustada Muumioru lugude tunnuslaulu, mida ümised enda ette füüsikaülesandeid lahendades.

Sigrid Anton 140A
Neo 141A