Sööklalaud. Istu söögivahetunnis tema kõrvale ning alusta vestlust päevakorraliste teemade lahkamisega. Kui suud on piisavalt soojaks räägitud, vaheta sujuvalt teemat ja maini jõuluballi peatset lähenemist. Nüüd pead ainult tabama ära õige hetke ning teda kutsuma!


Kirju kiisu. Anna talle üks Kirju kiisu enne jõuluballile kutsumist. Magusa suuga on raske ei öelda. Kui sul on paksem rahakott, võid positiivse vastuse tagamiseks osta mitu.


Messenger. Pead talle kirjutama ning kutsuma enda date’iks. See on kindlasti kõige lihtsam ja lollikindlam viis, kuid pea meeles, et tal on palju kergem ka keelduda.


Sussikott. Poeta tema sussikotti kirjake, milles kutsud teda ballile. Tee seda peale koolipäeva, sest hommiku ning päeva jooksul võib see märjaks saada. Juhul, kui sul ei ole kindlat inimest mõttes, võid tunde järgi silmapaistvamasse kotti kirja jätta ning lasta saatusel enda tulevik määrata. Julgemad võivad midagi efektiivsemat proovida ning mitmesse kotti kirja jätta.Reaalpiht. Väljenda platvormil oma soovi leida date ja oota meeleheitlikut teist, kes on kaaslase leidmisega jänni jäänud. Kui keegi on su pihile vastanud, kirjuta talle eraldi!


Hele-Riin Hunt 140B