Worry no more, sest just säärase olukorra lahendamiseks on appi tulnud Reaali Poisi kingispikker! Võta sellest artiklist eeskuju, kui soovid oma lähedastele pakkuda tõeliselt meeldejäävaid jõuluelamusi.


1. Südantsoojendav t-särk

Allikas: https://kingitare.ee/t-sark-mandariinide-ori

Mis oleks veel parem viis oma pereliikmele/kallimale/sõbrale kiindumust näidata, kui üks äraütlemata vaimuka ütlemisega t-särk. Muuda asi veelgi erilisemaks, kutsudes kingisaajat hellitusnime asemel orjaks! „Ole minu mandariinide koorimise ori“ – särgi sõnum on selge ning arusaadav, kuna ega kellelegi meist ei meeldi ju ise enda mandariine koorida. Särgiga kaasneb lisaboonus: võib juhtuda, et järgmistel jõuludel ei pea sa särgisaajale enam kingitust tegema…


2. Kodumasin – tõeline kingiklassika!

Allikas: https://www.shoppa.ee/p/sencor-mikser-sencor-shm5408rs-roosa/6654434

Köögitehnika on olnud läbi aegade heteromeeste poolt oma naistele kingitav klassika. Psühholoogia selle taga ei ole keeruline – kööki kuuluva naise rõõm on garanteeritud, kui jõuluvana toob talle köögitarviku, mille ostmine ja kasutamine peaks olema pere igapäevaelu osa. Naine tunneb end sajaprotsendiliselt hinnatuna ning rõõmustab, et tema köögipingutusi hinnatakse! Nii saab kaasale isegi andeks anda selle pisiasja, et ta ühegi muu kingituse peale lihtsalt tulla ei osanud.


3. Mõistmatu lapsevanema eri

Allikas: https://www.apollo.ee/moista-mind-teismelist.html

Paratamatu tõde on, et teismelised on siin maailmas kõige targemad ning nende vanemad ei suudagi neid mitte kunagi mõista. Tee mis tahad, aga panna vanemaid mõistma näiteks tundide viisi TikToki vaatamise olulisust või igapäevast 5-eurose jääkohvi ostmist on lihtsalt võimatu. Seega õnnista oma vanemaid eesti kirjanduse kuldvaraga, ning jää vaid ootama, kuidas vanemad üleöö normaalseteks inimesteks saavad!


4. Seksisti unelm!

Allikas: https://nodi.ee/juhtimispult-mehele-naisele-1804.html

Kui tunned, et 2. punktis välja toodud miksriidee Sind ei kõnetanud, heida pilk sellele võimalusele! Oleme tavapäraselt harjunud puldi abil juhtima kodutehnikat, näiteks televiisorit või garaažiust, kuid see on eilne päev. Nüüd saad puldi abil naist juhtida! Puldil on võimalus kasutada funktsioone nagu “Mine pese mu auto puhtaks!”, “Jää vait, naine!” ning “Mine kööki tagasi!”. PS! On oluline, et kingi üleandmisel kõlaksid paar eriti nõmedat ning seksistlikku kommentaari.


5. Stiilne pühadekostüüm

See kingiidee on nii eriline, et võtab lausa sõnatuks. Õnneks on seda toodet müüv veebileht seda kirjeldanud sõnadega: „Nüüd on sul võimalus riietada end oma lemmikjoogiks“ ja „Parim kostüüm peole!“. Tegemist on kindla sensatsiooniga jõuluvana kingikotis…


On rõõm tõdeda, et Eesti kaubandusvõrk pakub niivõrd laia ampluaad humoorikaid ning meeldejäävaid kingiideid!