Joogipoolis

Kui tahad mängida kindla peale, leiab alati kasutust maitsev jook. Enamasti meeldib emadele mekkida salapärast keelekastet, nii et lase loovus valla ning vali poe letilt välja kõige silmipimestavam pudelike. Ema saab maitseelamuse võrra rikkamaks ning vedamisel võid ka sina head paremat lipsida. Joogi valik on suur ja lai seega tuleks ostu soetamisel panna tähele ema pidupäeva lemmikuid või lihtsalt lähiringkonnalt nõu paluda.


Sokid

Eesti külmade ilmade taandudes ei kao vajadus pista midagi jala otsa. Selle probleemi saab lahedada paar mustrilisi või hoopis käsitsi kootud villaseid sokke. Kindla peale minek, sest kuidagi panevad need igakuiselt plehku ja üks hetk tühjemat riiulit vaadates teeb selline kingitus palju rõõmu. Šikid sokid komplimenteerivad riietust ning hoiavad varbad soojas.


Tass „(sinu nimi) on ema lemmiklaps“

Me kõik unistame lemmiklapse staatusest, aga vaid vähesed õnneseened võivad tõdeda, et tiitel on juba auga välja teenitud. Kõrget staatust omades, saad seda fakti iga päev õdedele/vendadele nina alla hõõruda, sest hommikusöögi teeb eriti magusaks mitte lemmiklaste kruusi põrnitsev mossis pilk. Olles vastasrollis, süstib tass verre enesekindlust, sest juba vanatark ise ütles: „Fake it till you make it.“ Samuti teeb ese odavat reklaamitööd vanematele, kuna loominguline tekst paneb otsuseid kaaluma ning tänu sellele võid leida end mõne aja pärast privilegeeritute hugast.


Soe kalli

Mõnikord võid kingiga hätta jäädes loota ka lähedust pakkuvale kallistusele. Ema andestab sulle suurema kingi puudumise eest, kuna oma tänulikkuse näitamiseks ei pea kasutama materiaalseid väärtuseid. Mõnus kalli aitab toime tulla murede virnaga või julgustab ema olema enda parem versioon. Kätt ümber õlgade pannes sosista kõrva mõni magus kompliment ning võidad tema südame. Lihtsuses peitub võlu.


Küpsetis

Iga ema on tilluke maiasmokk ning mõni magus amps teeb keelele pai. Ise asjadele käe külge panemine jätab armsa mulje, seepärast võta ennast kokku ja küpseta mõni suuremat või väiksemat sorti maiustus. Soe ahi ja hõrk lõhn täidavad toa koduse tundega. Boonusena saad ka valminud toodet maitsa ja endale tükikese kõrvale panna.


Kvaliteetaeg

Lase loomingulisus valla ning planeeri õhtu koos emaga. Võite teha kõike alates jalutuskäigust lõpetades reisiga palmide alla. Piirid on vaid sinu kujutlusvõime ja rahakott. Vaba aeg annab võimaluse juttu puhuda ja hea õnne korral üht teist kasulikku teada saada, sest klatš on põnev ka siis, kui seda kuuleb keskealiste prouade kohta.


Kaisa Vaher 140C