Hannes Vau ja Erik Jõevere on saabunud, et salvestada koolis ja selle ümbruses toimuvaid nähtusi. Eesmärgiks on luua laiahaardeline fenomenikroonika ning seda jagada teiega, meie tublid koolitegelased! Täna käsitleme sarja KOLMANDAT fenomeni.
Meil juba on 62 sõna. Söökla ja selle kummalismüstilises auras aset leidvad
fenomenid.
Järgnev fenomenikogumik hõlmab endas kogu söömisavantüüri ajal esinevaid nähtusi, kirjeldatud on tervet teekonda kõhu täitumisel, liikudes ajajoonel olevikust kaugema mineviku suunas.
NB! Artikli läbimisel muutub Söökla su jaoks pöördumatult valgustatuks.

Taldrikust (kausikesest) vabanemine ja selle järgnev faas

1. Lifti kasutamine on tüütu – liftist väljudes on selle ees hulk inimesi, keda üldse ei huvita see, et on enneolematu soov saada liftini ja liftist väljudes on sarnane hulk teel ees ja neid taaskord ei huvita, et sul on enneolematu soov saada sinna, kuhu on soov saada.
  2. Hilisemad rahvamassid/rahvakogunemised – ebavajalikult häiriv on saada sööklaruumidest välja treppideni või garderoobi kanti, oleks vaja suuri punaseid (ehk kurje) silte seinte peale, mis käsiksid inimestel see ala vabastada!!!
  3. Trepiblokaad – loe sellest lähemalt fenomenikroonika esimesest artiklist (Nr 183).

Söön Toitu

Kuna meil luhtus saada Kõrgemate Võimude luba, siis fenomene nagu „Viirusepuhur“, „Külmapuhur“, „Kandikuteüksteiseotsapanemine“ jne me ei käsitle. Kontakteeruda meilitsi, kui soovid siseringi infot, (tehingud siis teha ei tohi), fenomeni.kroonika@gmail.com.

Toit Kandikul, aga ei söö

1. Salatikukutajad – need lurjused, kelle vigu me parandada ei oska, näed koridoris kommipaberit maas: ikka võtad ülesse ja viskad prügikasti, aga nende salatilurjustega ei oska midagi teha.

Enne Toitu

1. Luuremissioonid – toidujärjekorda saabuvatest gruppidest valitakse igast ÜKS, kes läheb toiduvalikut inspekteerima. Tema ülesanne on kiireimas korras teatada kaaslastele pakutavast toidust, hinnata, kumb järjekord on tulusam, ning vastata toidualastele küsimustele. Ajapikku kujunevad äravalitud luurajad, kes on oma töös tõhusad ning usaldusväärsed.
  2. Lifti kasutamine on tüütu – liftist väljudes on selle ees järjekord, keda üldse ei huvita see, et on enneolematu soov saada liftini ja liftist väljudes on sarnane järjekord teel ees ja neid taaskord ei huvita, et sul on enneolematu soov saada sinna, kuhu on soov saada.
  3. Puhurid, mis ei loo paremat õhukvaliteet – meieni jõudis kaebus kätukuivatuspuhurite „ikestava jamps lärmi“ kohta, võiks midagi ette võtta. See fenomen ei ole ilmselt isegi fenomeni jõustajatele lõbus, kes need tegelased ka poleks, kes need puhurid ehitasid. Seevastu näiteks „Blokaad“ on blokadiristidele väga lõbus.
  4. Rahvaklombid – veider fenomen, inimesed saavad toitu, aga järjekord ei liigu, „Miks?“ küsid sa. „Sest toidu kättesaamine on kui peenikese otsaga lehter, kust saab minna läbi ainult ühe inimese kaupa, mitte ühtse grupina, ja tihti jäävad grupid oma kohale tükiks ajaks seisma, hoolimata sellest, et mõnedel nende liikmetel juba kandikud,“ vastan ma.
  5. Päevapraereform – selle fenomeniga kaasnes fakt, et parempoolne järjekord on tihti väga vale valik, sest seal nüüd rohkem inimesi
  6. Logisevad nagid – järjekorras seisnud inimesed on nagid logisema pannud, osale sinagi ja peata need vandaalid, kes rikuvad koolivara, ja kellest sa peaksid iga hinna eest hoiduma

Otsige meid üles järgmistest Reaali Poissidest ning rikastage vaimu.
Meie sõnum sulle: „Julgegem saada valgustatud, nautigem toitu kuis vaid jaksate, kui kool läbi, siis söökla unustatakse!“
Oodatud on ettepanekud ja huvitavad andmestikud. Kas otsid meid kooli pealt üles või kütad kirja meiliaadressile: fenomeni.kroonika@gmail.com

Hannes Vau 137C