Algajatele:

Oled elus veetnud 2–5 tundi glasuurituutut käes hoides ning su käed värisevad veel veidi. Leiad jõudu lihtsuses ning hindad piparkoogi emotsionaalset väärtust. Võib-olla läksid sinu piparkoogid ahjus põlema … Kes teab.

Hüpnoos
Ruunid
Jackson Pollock

Edasijõudnutele:

Oled üpris kindel oma piparkoogivõimekuses ning sinu toa seinal ripub vähemalt piparkookija algtaseme tunnistus. Tuled toime juba keerulisemate disainidega.

Emotikonid
Kink õpetajale
Piibliliselt korrektse ingli kujutis

17. tipptaseme piparkoogimaagile:

Alustad piparkookide tegemist juba augustis ning oled glasuuri väel kujutanud lugematuid motiive? Kasutad ahjupanni kilbina ning glasuuri relvana? Siin on uued ja värsked ideed, et saaksid vapustada oma lähedasi võimukate piparkookidega. Ära kohku, kui esimesel korral välja ei tule, see on tavaline. Paljud ei jõuagi elu jooksul edasijõudnud glasuurija tasemest kaugemale.

Must ruut 
Käsna-Kalle 

Lisa

Juhul kui arvasid, et piparkoogimaja ehitamine ei ole sulle enam eakohane (oled üle 16 aasta vana), mõtle uuesti. Piparkoogimaja käib ajaga kaasas – idüllilisest viilkatusega lumevaiba all puhkavast majast võib kinnisvaraturu uute tuultega saada kõle Viimsi uusarendus. Võta inspiratsiooni maailma arhitektuurisaavutustest: Sagrada Familia, Metodisti kirik, Flatiron house … võimalused on lõputud.

villa savoy