Nagu fööniks on nende tuhast kerkinud kaks uut räpikollektiivi: TRELLID ja velled 202 klassis.


velled 202 klassis:

Harivad füüsikateadmised, mõnusad riimid ja muhedad mehed - need kolm asja võtavad kokku vellede olemuse. Tegemist on 138.b parimate räpikuningatega, kes on füüsika lisaülesannete raames loonud Maasikule omapäraseid õppematerjale. Seetõttu ei pruugi nende laulud olla kõige sobivamad pidudeks ja nendeks hetkedeks, kus tahaksid oma aju lihtsalt välja lülitada. Seevastu kui tunned Maasiku tundide järgi suvel igatsust, siis on vellede laulud suurepärane moodus leevendada põlevat hõllandust füüsika järgi.

„Reivo paradiis“ on vellede loomingu debüütlaul, mis kajastab vanu häid vooliseid, jõuvektoreid, ideaalseid gaase kui ka seda, mis Reivole kõige kallim on – avaldamine.
„Ei saa“ on vellede värskeim teos. Selle loo teeb eriliseks elektrostaatika kursusest inspireeritud muusikavideo, mis asendas edukalt lisaülesandeks vajalikku liikumiskava. Vellede liikmena võin kinnitada, et kindlasti on tulemas veel laule. Laulud on kättesaadaval nii Youtube’ist ja Soundcloudist.


,,2x'' muusikaalbum 

TRELLID:

Kui sa kedagigi kümnendikest Instagramis jälgid, oled tõenäoliselt vähemalt korra puutunud kokku TRELLIDega. Mehed kümnendast klassist kannavad edukalt edasi Reaali Soundcloud-räpi kultuuri. Mõlemad seni välja tulnud lood on omapärase produktsiooni ja helidisainiga. Samuti on kuulda mõminaräpile omaseid jooni, sõnad ei ole tihti teineteisega sügavalt seotud, kuid see on vajalik ohverdus, et laulule oleks mugav kaasa ümiseda ning sellega peol tiksuda.

“2x” - TRELLIDE debüütlaul, suurepäraselt produtseeritud, teadaolevalt juba Reaali kümnendike pidude klassika.
“glock9teen.wav” – räpp hetkedeks, kui tahad mõtte välja lülitada. Lihtsalt lase biidil endast üle voolata ning ära mõtle liialt sõnade peale. Laulud on kättesaadaval TRELLIDe Soundcloudist.


Ühes õiges koolis ei ole kunagi liiga palju erinevaid muusikakollektiive. Siinkohal üleskutse kõigile muusikahuvilistele: aeg on oma looming sahtlisse kirjutamise asemel avalikkuse ette tuua!

Sander Simson 138B