Valisime välja esikaante parimad palad ja koostasime ka kõige ilusamate ja oma aja status quo’d murdvate TOP 7.

RP14 - Arhiiv

Jõhkrad jõhkerdised on meile näha. Miks küll juhtkond midagi ei tee? #lõhnad #võtankülmrelvaigaksjuhukskoolikaasa

Teame, et turvalisus on prioriteetne. Paigaldati kiipkaart, aga kus on turvamees? Õhtud on alles nii pimedad, judinad tulevad peale, sooviks suuremat kaitset.

RP18 - Arhiiv

Uks. Oh müstiline uks, kus paikned sa, kaunike? Sellist ilu tänases klaasi täis modernistlikus soperdisterohkes linnaruumis enam ei leia.

Ood uksele

Kus oled sa, uks?
Otsin, otsin, ei leia
Sus oled sa, uks!
Loitsin, aga ei leia

Nägin sind eile unes
Jah, seal sa olid
Direktor mainis sind kõnes
Sa selle ära teenind olid

Ütelge mulle, kus peidate teda
Tahaks nii väga teada seda
Teada seda oleks kena
Kaua kannatama pean seda?!

RP31 - Arhiiv

Vilistlaslehti on olnud mitmeid, tänaseski häälekandjas on vennad live’i lennanud. 2001. aasta septembris kütsid nad kaanele aga sedavõrd seksikad noorhärrad koos väga armsa laulukesega.

RP39 - Arhiiv

Kui tore, Reaalkooli õpilastel on nüüd võrratu võimalus oma hommikud efektiivsemaks muuta. Nagu mõistlikul härrasel smoking, nagu rüütlil tema rüü, nagu kalamehel tema kummikud, miks ei näe reaalikal reaalipolo?

Nii kurb, et  see stiil ei ole siiani gümnaasiumis võimust võtnud.

RP59 - Arhiiv

„Kõige ilusamad tüdrukud käivad ikkagi Tallinna Reaalkoolis!“

Kas teadsid, et Kesklinna Kaunitari valimised võitis viis aastat järjest Reaalkooli esindaja, seejärel 21. Kooli esindaja, GAG esindaja ja nüüd jällegi Reaalkooli esindaja?

No vahi aga!?

RP63 - Arhiiv

Taaskord on jutuks kaunitarid, aga veidi teise nurga alt. Millal kadus see huvitav üritus?? Legendid poetasid… me uurime välja millal see lõppes.

RP73 - Arhiiv

„Mis me ikka laseme ajal roiskuda, hüpakem kohe asja kallale!“ mõtlesid need sulesõdalased ning kargasid pea ees kodusesse vetevalda.

Lugejad mõistavad kohe, et nalja ei tehta, lehte tuleb lugeda tugitoolis mitte lärmakas bussis.

Uku: „Oolkoolkoolkoolko.“

RP77 - Arhiiv

Unelmate härrasjõuk. Sirged näod ning karistav pilk.

RP79 - Arhiiv

Konkurentsitult kõige parem ja ka ainulaadseim:

2009. aasta septembri esikaas.

RP111? - Mitte arhiiv

Spetsiaalne Reaali Tüdruku väljaanne. Jah, see on täiesti päris, reaalne.

RP116 - Arhiiv

Kaktus justkui paluks kedagi. Otsib abi käed sirgumas taeva poole. Ma kardan, et tal ei ole hea olla. Abi aga ei paista. Millest ta mõtleb? On tal puudu valgusest, julgustavatest sõnadest või januneb ta hoopiski teadmiste järgi? Vastust meie ei tea, kuid loodame siiralt, et proua kaktusekene leidis abi. Võibolla oli tema päästjaks mõni õpetaja. Võibolla õpilane. Kuid täna ilmselt otsib ta külma kohta padjal Liiva-Annuse juures.

RP175 - Arhiiv

Vana linn

Tänased lumevallid,
homne sopp.
Kuhu kadusid kallid,
ees ravimatu kopp.

Ei näe ma kevadet,
ei isegi seda, et
globaalrakett*.
Mul pole enam eluvett.

Rahu kadunud hingest
ning laes on stress,
vaid killustunud pingest,
kuid kannul on press.

*võib asendada endale sobiva sõnaga. Näiteks finantsabipakett, džässkvartett või jääballett.

Top 7 kõige mõistlikumad kaaned ever

Meie väljavalitud 7 esikaant, mis jäid silma oma ilu ja revolutsioonilisusega, eristusid oma aja hallist massist (Reaali Poiss pea alati mustvalge 😊).

RP151 - Arhiiv

RP144 - Arhiiv