Oleme koostanud nimekirja 9 kõige enam segadust tekitavast emotikonist, mida tema sõnumitest leida võid.

1. Vili

Vili

Seda emotikoni võib kohata hilistel suvekuudel. Tavaliselt kirjutab ta seda traktori rooli tagant või nisuhoidlast ning tahab sellega öelda: „Mul on põllul kiire, räägime hiljem.“
Kuid kes teab, äkki soovib ta lisaks viljale lõigata ka kasu teie suhtest?

2. Dislike

Dislike

See võib tähendada ühte kahest asjast: tal ei ole kodutöö vastuseid või talle väga meeldis su sõnum (topeltbluff).

3. Direktsiooni koosolek

Direktsiooni koosolek

Oi-oi, keegi on pahandust teinud ja mitte vähe. Nimelt on alust direktsiooni koosolekuks. Kui vestluspartner sulle selle emotikoni saadab, siis võiksid eKoolil ja koolimeilil silma peal hoida, sest ilmselt on ta õpetajate toa kõrval luuramas käinud.

4. Kirjaklambrid

Kirjaklambrid

Miks ta küll sellise emoji pidi saatma? Lihtne vastus: ta soovib sind võtta käevangu nagu on käevangu võtnud üks kirjaklamber teise. Olete kui kaks töölehte – igavesti ühendatud ja kotipõhja unustatud.

5. Valuutavahetus

Valuutavahetus

Su kallim sai tööd rahvusvahelises firmas! On põhjust rõõmustada, sest tema eurodest on saanud dollarid, jeenid, frangid, liirid, kroonid ... Järgmisel kohtingul viib ta su kindla peale valuutapoodi. Teate küll – „Euros, dollars, yeniz“.

6. Jokker

Jokker

Ma ei tea kuidas seda sulle öelda ... su silmarõõm elab ühiskonnas. Meie ühiskonnas. Hoia tal silma peal, sest igas naljas on killuke tõde ja tõde võib olla päris valus. Alternatiivne variant: ta mängib tarokki ja sai võlukaardi.

7. Tornaado

Tornaado/tuulispask

Helista ta emale, sest läheb laamendamíseks. Ole valmis olema mõistuse hääl ja tooma teda tagasi kahe jalaga maa peale, sest see tuulispask ei peatu niipea. Mida iganes sa teed, ära mine temaga Balti jaama trammipeatuse lähedusse. Parem karta kui kahetseda.

8. Reaali märk

Reaali märk

Kui sa selle saad ... jookse.