Kooli häälekandja - RP1

Leht, mida käes hoiad, ei ole kujunduse poolest ühelgi viisil sarnane oma 1997. aasta esivanemaga. Esilehe päises paikneb meile tuttava kuju kõrval suur tiitel –  „Reaali Poiss“. Sellest omakorda paremal leiab lainelise kasti taustal teemade loetelu. Lehes on vähe illustratsioone ning näeb tänapäeva koolijütsile üsnagi koomiline välja.

Pealkirjades on kasutusel tundmatu kalligraafiline kirjatüüp ja artikleid kaunistavad harjumatu välimusega ikoonid. Ega sellise välimusega lehte nüüdisajal keegi ebairooniliselt letile välja ei paneks. Kuid päritoluaastat silmitsedes võib järeldada, et tegu on oma aja kohta vägagi viksi ja viisaka väljaandega, mis sest, et mustvalge. Lehe suuremat plaani ja sisu viimase väljaandega võrreldes leiab ka mõned jooned, mis on jäänud püsima kõik need 25 aastat. Näiteks Reaali Poisi lugejate poolt auhinnatud ja enimloetud rubriik „Ütlused“, mis kandis tol ajal pealkirja „Pedagoogiline pärl“.

Lihtsuses peitub ilu - RP3

Juba kolmandaks Reaali Poisi väljaandeks oli kujundus hoopis muutunud. Kadunud olid vektorgraafilised dekoratsioonid ning kalligraafiline kirjatüüp. Koolileht sai lihtsama, sümpaatsema, hästi struktureeritud välimuse. Nüüd võis lehest leida ka heas koguses pilte ja vahel ka graafikuid. Esilehe ülaosa on varemast märgatavalt tühjem – seal seisab suurelt: „Reaali Poiss“.

Lõpumärk! - RP10

Järgmised 21 Reaali Poissi saavad oma päisesse nummerdamata Reaali lõpumärgi. Jääb vaid loota, et see on ägeda paaritu lennu oma, mitte paaris.

Millist fonti ma kasutasin? - RP21 kuni RP68

21. väljaandest kuni 68. väljaandeni jääb kujunduse üldmulje samaks. Kuid kuidagi ei saada hakkama tiitlile ühe kindla kirjatüübi valimisega.

Minecraft 69 - RP69

69. väljaanne (nice) muutis kujundust radikaalselt. Iga lehekülje taustal (ka sisu lehtedel) on märgata tärkavat loodust. Ning tiitli kirjatüübiks sai Minecrafti tüüpi „kuubiline“ font.

Kaanepilt! - RP 75

Selle väljaandega sai alguse Reaali Poisi suur kaanepilt, mis katab terve esimese lehekülje. Esimesel suurel kaanepildil on klõps märgipeolt ning luuletus.

Sisu loeb! - RP122

Aasta 2014 tõi endaga kaasa uue fancy’ma kujunduse. Eriti palju tähelepanu sai ajalehe sisu.

Mis nüüd? - RP149

149. väljaandeks kujunes välja meile nüüdseks kõigile tuttav Reaali Poisi logo. See kujundus on jäänud pisikeste muutustega püsima tänapäevani.