Elisabeth Lauri ja Karl-Martin Laasberg

Elisabeth ja Laasbeg kohtusid gümnaasiumisse tulles, kuid kokku läksid peale Laasbergi sünnipäeva 21. jaanuaril 2022. aastal. (Meie andmete järgi küll 15. veebruaril, aga okei.) Oma esimest date'i meenutades olid mõlemad segaduses, kuid arvasid, et selleks võiks lugeda korda, kui nad Elisabethi juures filmika korraldasid ja mustikaid sõid. Koolis füüsilise kontakti osas tõmbavad nad piiri kätt põlve peal hoidmise või väikest põsemusiga, kuid Elisabethi kirjelduse järgi „koridoris üksteist ei söö“. Rääkides parimatest kingitustest, arvas Elisabeth, et kingid peaksid olema praktilised või sentimentaalse väärtusega ning oma lemmikuks pidas ta Laasbergi kingitud sõrmust. Laasberg nõustus praktilisusega ning lisas, et hea kingitus ei pea üldse olema materiaalne, näiteks Elisabeth korraldas talle üllatussünnipäeva!

Elisabeth ja Laasberg / Allikas: Erakogu

Õpetajate kommentaaride kohta uurides meenutas paar, kuidas Somelar nende suhtest teada sai. Kuigi nad proovisid oma suhet varjata, ei õnnestunud see ning peale kolme kuud alustas Somelar tundi lausega: „Te jätsite kõik oma head geenid üksteisele, Betty oleks võinud valida hoopis Alexi, et muuta halvad geeni keskpäraseks.“ Laasberg lisas, et õpetaja Madis lubab ajaloo tunni ajal ühe korra ja ühiskonnaõpetuse tunni ajal kaks korda öelda Elisabethile: “Sa oled väga ilus”. Üksteise puhul hindavad Elisabth ja Laasberg avatud ja ausat suhtlemist ning lojaalsust teineteisele. Nad on rõõmsad, et alati on keegi, kellele toetuda ja kes kuulab. Kui Elisabethi esimene armastus oli kaheksandas klassis, siis Laasbergi esimene armastus seisab intervjuud andes tema kõrval. Esimese armastuse kohta uurides lisab ta: „Eelmised on olnud lihtsalt meeldimised.“

Viimasena uurisime, kes oleks nende pulmaisa, kui nad peaksid selle valima koolist ning nõustudes valisid nad oma klassijuhataja Andres Taltsi.


Mia Brit Gavrilin ja William Vodi

Kuna tegu on Reaali paaridega, kohtusid ka Mia ja William koolis. Suhtlema hakkasid eelmise kooliaasta lõpus pärast üht sünnipäeva. Koolisisest kontakti kommenteerivad armsad Mia ja William järgnevalt:„Musitamine ja kallistamine on lubatud kui me päevas esimest ja viimast korda näeme.“ Vallalisena on Mia oma valentinipäeva veetnud jõusaalis ning William sellele küsimusele vastata ei osanud.

Mia Brit ja William / Allikas: Erakogu

„Hea kink peab tulema südamest ja olema partnerile üllatav,“ lausub Mia. Williami parima kingi sai ta sünnipäevaks ning koos käiakse tihti toredates kohtades söömas. Õpetajate põhikommentaator on olnud Madis Somelar ning Sinjukina tundis muret, et kes Williamiga tantsib, kui Miat ei ole. Mia ja Williami esimene date oli piknik ilusa ilma ja muusikaga. Uutele paarikestele soovitavad Mia ja William, et esimesel date’il ei tohi oma partnerit viia kuskile nõmedasse kohta ja musitada ka ei tohiks.

Suhte juures hinnatakse üksteise kohalolu, tähelepanu ja teadmist, et alati on keegi, kellega rääkida. Mia esimene armastus oli cringe crush ning Williami vanaema väidab, et esimene läheb alati aia taha. Pulmaisade ametit nende kahe abielludes täidaksid Andres Talts ja Mart Kuurme.


Harriet Helena Habicht ja Gustav Tamkivi

Noored reaalikad kohtusid põhikooli lõpupeol, kus Gustav üritas Harrieti järgmisele peole kutsuda, kuid Harriet ei saanud sellest aru. Suvaliste asjade kokkulangemisel kohtuti kaks nädalat pärast lõpupidu uuesti ning noored hakkasid omavahel suhtlema. Antud paari koolisisest kontakti teavad vist kõik ning ise kommenteeritakse, „meie jaoks on piirid kaugel“.

Harriet ja Gustav / Allikas: Erakogu

Vallalisena veedetud valentinipäeval tegi Harriet trenni, Gustav kahjuks sellele küsimusele ei vastanud. „Head kingid tulevad südamest ning nende tegemiseks peaks kuluma kaua aega, aga mitte palju raha,“ lisavad Gustav ja Harriet. Nende parimad kingid teineteisele on olnud kirjad ja lihtsalt koos aja veetmine. Õpetajad on nende kallistamise tempo osas muret tundnud. Mirja ütles Harrietile: „Vaata, et sa tundi ei hiline kui kallistamiseks läheb,“ ning Piret Karu soovitas neil lihtsalt kiiremini kallistada. Kui uurisime esimese date'i kohta, naeris paarike viisakalt ning nad soovitasid esimesel date'il vältida perekonnaliikmeid.

Üksteise juures hinnatakse mõistmist ja armastusetunnet ning Gustavi sõnul on Harriet osav ja andekas, mis teda juba varem tüdruku poole tõmbas. Nende noorte pulmas näeks pulmaisadena Reivo Maasikut ja Andrus Kangrot.


Erik Mäe

Kui palju sa tunnis märkad susisevaid teemasid ja suhteid paaride vahel?

See on väga hea küsimus, tuleb vahet teha paaril või baaril. Üks kes kohe meelde tuleb, on Ove Purje ja Silvia Purje, täitsa normaalselt toimivad. Õpilastest - ma olen põhikoolist ehk mul pole õrna aimugi. Põhikooli poisid on veel nõmedad. Rasmus Roosivälja suurel õel on peika.

Millised piirid on sinu arvates õpilaste koolisisese kontakti osas?

Kalli on okei, mops juba palju.

Kas on mõni hea lugu seoses Reaali paaridega või oled olnud wingman mõnele Reaali paarile?

Väga ei ole tähele pannud Reaali paare. Tunnid on võimlas, siia nad ei satu, või Spartas ja Kalevis, niisama ringi ma ei käi. Ma ei saa aru, miks sa mu siia vastama panid?

Kuidas veedad oma valentinipäeva?

Mis päev see on? Teisipäev vist. Marko kuidas sina veedad? Suusatan vist mingite pätakatega Kõrvemaal. Tegelikult, päeval ehk toob mõni algklassi õpilane kaardi, siis on juba tuju hea. Õhtul trenni ja kõik. Marko osaleb ka geograafia olümpiaadil.

Mis on hea kingi saladus? Kas on ka mõni lugu ebaõnnestunud kingitustest?

Hea kink võiks ikka südamest tulla. Üldiselt kingitused - üks lend, kus ma olin abiklassijuhataja abi, tellisid mulle pusa, aga suurus jäi täpsustamata. Pole seda veel saanud kanda, aga iseenesest mõte oli hea.

Kuidas oli sinu gümnaasiumisuhete lugu, oli sul ka see stereotüüpne filmi highschool romance?

Naerab. Pigem ikka mitte koolisiseselt, kooli sees olid mõned silmarõõmud, aga suuremat romantsi ei olnud.

Mis on sõprus?

Kas sa pilti saad teha? Felix, tule siia, teeme kalli. Küsimus oli, mis on sõprus. See on definitsioon sõprusest, üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Te panite täiega orki muidu, aga tulge järgmine aasta tagasi. Sõbrapäev on minu tugevus!

Erik Mäe / Allikas: Erakogu

Soovitusnurk Reaali vallalistele

Kuigi on Reaalis palju paare, leidub ka palju neid, kes oma teist poolt veel leidnud pole. See koht on Teile, et järgmine valentinipäev koos kaaslasega veeta!

Parimad pick up lined

“Kui mul on mõlemad käed murtud, kas sa oleksid valmis mul lahti lööma?” “Sul on midagi siin” Näitab põsele. (Laasberg ja Elisabeth)

“Sa oled nii püss, et sind ei lasta isegi lennukisse.” (William)

Gustavi pick up line ei töödanud, ta üritas mind peole kutsuda. (Harriet)


Soovitusi vallalistele reaalikatele

Hoia silmad lahti, koolis inimesi on. Reaalikad on tavaliselt kõik sama p*** sees uppumas, nad tegelikult pole nii kurjad. (Laasberg ja Elisabeth)

Jääge vallaliseks, on rohkem aega. (William ja Mia)

„Palju õnne!“ Ei ole vaja liiga palju otsida, kui tuleb, siis tuleb (Gustav ja Harriet)


Kadriann Kummer 138C
Katriin Kalle 138C