Jäär

Jäära jaoks on tegemist kiiduväärt aastaga. Seda soosib Jupiter paiknemine Jäära tähtkujus. Jupiter võimendab Sinu entusiasmi ning süstib Sinusse enesekindlust. Sel aastal ei paku miski sulle pinget, sest kõik laheneb justkui iseenesest. Tegemata kodutöö päeval on õpetaja haigeks jäänud, raskele kontrolltööle on õpetaja kogemata vastused samale paberile printinud ning eriti raske finantsseisuga päeval on puhvetis toimunud maagiline allahindlus.

Sõnn

Oled eriliselt soositud aasta teises kvartalis, mil sulle naeratab pereõnn! Tundub hirmutav? Jah, ilmselt ongi. Osta maja Türile, sest seda soosib Marsi positsioon mai esimesel nädalal. Samuti võib maikuu kaasa tuua konflikte lähedastega. On parem neist hoiduda, sulgudes päevadeks oma tuppa.

Kaksikud

Oled seikluslik hing, võtad Caffeine’i nädalakohvi ilma enne uurimata, mis sinna täpsemalt lisatud on. Selline mõtteviis saadab sind ka sel aastal. Ole avatud muutustele, sest aasta teises pooles saabub sinu ellu keegi uus ning värskendav. Selleks võib olla uus sõber, silmarõõm, kuid halvemal juhul eraõpetaja, kes üritab sus üles leida liigse lõbutsemise käigus kaotsi läinud õpiindu.

Vähk

Ära lase sel aastal kellelgi endale öelda absurdsusi stiilis „Sa oled liiga emotsionaalne“ või „Sa nutad liiga palju“. Just emotsioonid juhivadki sind sel aastal ning on sinu tugev trump. Ole radikaalne: hakka õpetaja ees nutma, et endale parem hinne välja võluda, räägi vanematele südantlõhestavast puhvetihindade tõusust, et taskuraha juurde saada, või tule klassijuhataja ette kõige uskumatuma puudumise põhjusega, et see ka e-kooli jõuaks.

Lõvi

Pead sel aastal olema rahaasjades eriliselt ettevaatlik, sest finantssituatsioon muutub stabiilseks alles aasta viimases kvartalis. Seniajani on kasulik vältida laenude võtmist ning võlgu jäämist. Ettevaatlikus ei tohi aga segada Sinu muidu pillavat ning suursugust elu, sest muidu ei leia sind armastus! Raha on ajutine, silmarõõmud on igavesed (vähemalt ideaalses maailmas…)!

Neitsi

2023. aasta on see, mil teised lõpuks ometi su ennastohverdavaid pingutusi tunnustavad! Viimaks ometi saad lõpu teha vaikuses kannatamisele ning teiste altruistlikult tulest ja veest läbi aitamisele, sest kaaslased märkavad nüüd, et sinuta oleks elu pea võimatu. Olgu asi kas sinu päästvates konspektides, ilmeksimatutes kohvikusoovitustes või laitmatus suhtenõus – oled sel aastal kaaslaste seas hinnatud!

Kaalud

Kas jälle ei tea, mida ette võtta? Kaalud ühe ja teise variandi vahel? Sel aastal lõpeta kaalumine ning jäta otsuste langetamise raske vaev ja vali lihtsalt mõlemad variandid! Ei tea, kas õppida või mitte? Lahenda vaid iga teine ülesanne! Ei tea, kas tulla kooli või mitte? Tule ikka, aga lahku pärast kolmandat tundi saladusliku kõhuvalu pärast! Muretu, kõik hakkab sujuma nagu kellavärk.

Skorpion

Tagasihoidliku ja ujeda jänese vaimust juhitud aastale vaatamata ei lõpeta sinu teravad kirenooled lendamist. Sinu aasta juhindub tugevatest tunnetest ja tulistest inimsuhetest. Elu hakkab tunduma kui film ning ükski päev ei möödu suurema üllatuseta. Pikapeale võib see tunduda väsitavana… ilmselt on ka. Kuid eks see olegi kire hind!

Ambur

Parem oleks, et suudad endale kohe aasta alguses tulusa töökoha leida, kuna sel aastal oled keskendunud reisimisele. Õnneks hoiab sind Veenuse soodne positsioon, mis ennustab pidevat raha sissevoolu. Kihk kodumaa tolm jalge alt pühkida võib päädida sooviga pikemaks välismaale elama jääda. Arusaadava kiusatuse varjus juhime aga tähelepanu tõigale, et Eestis käsil olev gümnaasiuminimeline projekt oleks siiski kasulik enne ära lõpetada…

Kaljukits

Jaa, me teame, et horoskoobid on jama, sest sinusugune ratsionaalne ning tugevate juhiomadustega indiviid ei usuks ju kunagi midagi nii ebateaduslikku. Aga kui see horoskoop väidab, et sinu aastat juhivad vaid õnnestumised ning lajatab paksu rahapatakaga, võib ju seda isegi uskuma hakata…?

Veevalaja

2023 on sinu jaoks kompromisside ning poliitilise korrektsuse aasta. Viimaks leiad enda seest üles selle osa, kes suudab suuremaks hüvanguks hetkeks moraali kõrvale jätta. Sellega pälvid kaaslaste heakskiidu, sest see kasulik oskus suudab Sinu ja Su klassikaaslased nii mõnelgi korral päästa kaelamurdvast kontrolltööst või järjekordsest vene keele suulisest vastamisest.

Kalad

Saturni liikumine üle Kalade tähemärgi võib küll Igor Mangi sõnul tuua kaasa nõudluse tegelda maiste asjadega, kuid Reaalkooli tähetarkade sõnul tähendab see hoopis vastupidist: nimelt saavad Kalad terve 2023. aasta veeta endale sobivas unistuses! Reaalsus ei tohi Sind sel aastal segada oma päevi unistusteudus veetmast, sest elu Maal on vaid simulatsioon. Naudi kõike, mida soovid!

Illustratsioonid: Emma Korp 141C & Neo 141A