Pole ennast siit ammu leidnud, aga pean möönma, et enne kooli nimekirjast ära kustumist on vaja ennast viimast korda tühjaks kirjutada. Kuus aastat Reaalis on mind õpetanud… õpetanud võtma viimast igast tähtajast ja igast sendist.

Numero Uno. Kuku (vähemalt) 1 arvestus läbi.

Elu on liiga lühike õppimiseks, kui arvestuste nädalal ei jõudnud õppida, siis pärast jõuad. Mõtle millist seiklust sa saad pärast, järele vastama minnes, kogeda.

Tegusad tunnid / Allikas: Erakogu

Number kaks. Kandideeri REKi presidendiks.

Kui ei võida, siis vähemalt saad endast ägeda karikatuuri ja ülivinge reportaaži RP-sse! Pealekauba ootab teise koha võitjat ees magus magus… šokolaad, mille said osalemise eest LOL.

Number kolm. Imetle Reaali katust.

Ilus lame kelpkatus, mida on võimalik silmata kaugelt kuskilt ümbritseva tänava pealt või lähemalt kohvik Komeedi aknast. Mõnikord on Komeedis rohkem reaalikaid kui koolis endas. Katus on väga kindel koht. Talvel kaitseb see meid lume eest ja varasuvel karmi päikese eest. Igati põnev.

Number neli. Tee koolis overnight challenge.

Kes seda poleks teinud, I know I have. Nii põnev on jääda magama teisel korrusel, kui kell on kolm öösel ja sinu asemeks saab sinine polsterdatud pink aulast. Kahju, et koolis ööbimine pole veel Tripadvisori diplomit saanud.

Number viis. Õpi ära rootsi keel.

Jutud käivad, et kusagil Reaali keldris kummitab 17. sajandil Tallinnasse maha jäänud Rootsi päritolu rüütel, kes kõige targematele õpilastele rootsi keelt õpetab. Aga kui see variant ei sobi või ei meeldi, siis mine küsi juhtkonnalt, kas nad palkaksid kooli rootsi keele õpetaja

Number kuus. Varasta plaat Lasanjet.

Lasanjepäeval on raudselt üks hetk, kui keegi seda ei valva - see on Sinu aeg. Channeli oma sisemine Vector ja napsa kogu plaat endale. Plusspunktid, kui viid selle klassi ja sööte koos klassikaaslaste ning õpetajaga kogu plaadi ära.

Lasanje illustratsioon / Allikas: Erakogu

Number seitse. Ütle oma õpetajale aitäh.

Pärast 3 aastat Sinu kannatamist peab tema veel õpilasi peale võtma ja tolereerima. Õpi austama õpetajaid ning ära istu neile pähe. Vahel on tore jaurata, aga ära mine üle piiri.

#tb kümnendasse klassi / Allikas: Erakogu

And there you go. Seitse asja, mida enne gümna lõpetamist ära teha. Võid alustada, millal iganes soovid, mul poogen. Näeme millalgi veel kord!

Gerdo Germann 137C